Bądź na Webiko podczas pandemii koronawirusa:  uwagaPUNKT TELE-ZAMÓWIEŃ  uwagaTABLICA OGŁOSZEŃ
Beton towarowy Bełchatów

Oferta pracy "Kelner" - Solpark Kleszczów

SOLPARK KLESZCZÓW” Sp.  z o.o. ogłasza rozpoczęcie rekrutacji na stanowisko

Kelner

Zadania:

  • przyjmowanie artykułów spożywczych na potrzeby baru
  • prowadzenie sprzedaży za pomocą kasy fiskalnej, sporządzanie wymaganej dokumentacji
  • obsługa gości
  • pobieranie należności na podstawie rachunku, rozliczanie się z gotówki pochodzącej z utargów
  • organizacja sprawnej obsługi gości
  • obsługa w zakresie cateringu
  • przygotowywanie sal konsumpcyjnych i stołów na potrzeby serwisów kawowych itp.
  • polerowanie naczyń i sztućców, dbanie o dobry stan techniczny, estetyczny i nienaganną czystość sali
  • odpowiedzialności za przestrzeganie przepisów BHP, P. Poż, HACCAP
  • dbałość o estetykę wyglądu, swoją higienę osobistą oraz miejsca pracy
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych w zakresie zajmowanego stanowiska oraz optymalnego wykorzystania sprzętu gastronomicznego
  • używanie tylko właściwych, sprawnych urządzeń i narzędzi zgodnie z instrukcjami obsługi
  • zapobieganie niegospodarności, kradzieżom oraz marnotrawstwu, artykułów spożywczych oraz innego mienia

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • mile widziana książeczka sanepidowska
  • dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • długofalową i stałą współpracę
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • interesującą pracę pełną ciekawych zadań oraz wyzwań
  • możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności
  • mieszkanie służbowe

Oferta: Praca w nowoczesnym obiekcie, doskonale przygotowanym do obsługi sportowców, grup korzystających z oferty konferencyjnej, klientów biznesowych oraz miłośników aktywnego wypoczynku i odnowy biologicznej. Zespół tworzy w pełni profesjonalną firmę, której siłę stanowi suma indywidualności jej Pracowników. Możliwość dołączenia do doświadczonych Specjalistów, których łączy zaangażowanie w rozwój firmy, myślenie biznesowe, kreatywności oraz szacunek do Klienta. Możliwość rozwoju i awansu.

Wymagane dokumenty:

  • CV opatrzone klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych oraz własnoręcznym podpisem

Termin Składania Dokumentów: 30.10.2020 roku

Sposób Składania Dokumentów:

  • Osobiście w sekretariacie „SOLPARK KLESZCZÓW” Sp. z o.o. ul. Sportowa 8, 97-410 Kleszczów, z dopiskiem „rekrutacja K
  • Pocztą elektroniczną na adres: biuro@kompleks-solpark.pl, w temacie wiadomości proszę wpisać „rekrutacja K”

Pracodawca zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagane dokumenty powinny być opatrzone klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „Solpark Kleszczów” Sp. z o.o. siedzibą w Kleszczowie w celu przeprowadzenia niniejszego postępowania rekrutacyjnego na stanowisko Kelner. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu rozpatrzenia zgłoszenia w toku rekrutacji.

Klauzula Informacyjna:

W rozumieniu przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (rozporządzenie ogólne o ochronie danych, RODO) administratorem Pani/Pana danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego jest Solpark Kleszczów sp. z o.o. z siedzibą w Kleszczowie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

W związku z przetwarzaniem danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do żądania przeniesienia danych. Zapytania dotyczące danych osobowych należy przesyłać na adres mailowy iod@kompleks-solpark.pl

praca, oferta, Solpark Kleszczów
Aktualizacja:
poniedziałek, 28.09.2020

E-mail — wyślij wiadomość tekstową za pomocą poniższego formularza:

Dołącz, aby być na czasie