Ostrzeżenie

Aktualne dane o pandemii koronawirusa SARS-CoV-2:  uwagaRELACJA NA ŻYWO  uwagaMAPA ZAKAŻEŃ
sala weselna ewita makowiska

Red Bull 111 Megawatt 2020 - odwołany

Red Bull, Kleszczów, motocykle, enduro

Na oficjalnej stronie https://www.redbull.com/pl-pl/ pojawił się komunikat o odwołaniu największych zawodów hard enduro w Polsce "6. edycji Red Bull 111 Megawatt 2020", które miały się odbyć 27-28 czerwca 2020 r.

Poniżej przedstawiamy pełną treść oświadczenia.

Drodzy miłośnicy Enduro,

Mając na uwadze aktualną sytuację epidemiczną oraz konsekwencje, jakie ona niesie dla możliwości realizacji przedsięwzięć eventowych o dużej skali, zmuszeni jesteśmy odwołać 6. edycję Red Bull 111 Megawatt.

Największe zawody hard enduro w Polsce i zarazem runda WESS Enduro World Championship, nie odbędą się w zaplanowanym terminie, 27-28 czerwca 2020, ani żadnym innym, w bieżącym roku. Decyzja o anulowaniu 6. edycji Red Bull 111 Megawatt w Kleszczowie wynika z dynamicznie zmieniającej się sytuacji epidemicznej na świecie, braku możliwości określenia rozwoju sytuacji w najbliższych miesiącach i obowiązujących aktualnie przepisów o organizacji imprez masowych.

Wzgląd na bezpieczeństwo uczestników i widzów oraz jakość tej imprezy, budowaną przez pięć edycji, zmusza do podjęcia trudnej decyzji o odwołaniu Red Bull 111 Megawatt.

Życzymy Wam dużo zdrowia i wierzymy, że niebawem znów będziemy mogli cieszyć się wspólną jazdą na motocyklach.

Pozdrawiamy,

Ekipa Red Bull 111 Megawatt

Redakcja Webiko
Pokaż znajomym
Udostępnij ten artykuł na Facebooku
Dołącz, aby być na czasie