Ostrzeżenie

Aktualne dane o pandemii koronawirusa SARS-CoV-2:  uwagaRELACJA NA ŻYWO  uwagaMAPA ZAKAŻEŃ

KOKOS Gabinet Kosmetologii i Makijażu Permanentnego

kosmetologia kokos

Gabinet Kosmetologii i Makijażu Permanentnego KOKOS Dominika Woźniak powstał w Kleszczowie, wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów, który cenią sobie wysokie poczucie piękna, profesjonalną jakość usług oraz miłą i serdeczną atmosferę. Gabinet oferuje szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało. Zabiegi wykonywane są zgodnie z najnowszymi trendami pielęgnacyjnymi i w oparciu o sprawdzone metody.

Nowoczesny, profesjonalny sprzęt oraz kosmetyki najwyższej jakości, to czynniki, które wyróżniają gabinet KOKOS, a w połączeniu z fachową i miłą obsługą – sprawiają, że klienci opuszczają go „mega” zadowoleni i szczęśliwi.

To są eksperci od twarzy — mówi klientka, Barbara. — Profesjonalne produkty i doświadczone kosmetyczki. Niesamowite rezultaty!

makijaż permanentny

Wykształcenie i wieloletnia praktyka pozwalają nam skutecznie dopasować odpowiednie zabiegi do indywidualnych potrzeb naszych klientów — mówi właścicielka, Dominika Woźniak. — Służymy również radą i pomocą przy doborze kosmetyków do pielęgnacji domowej, które jeszcze bardziej pogłębią i przedłużą efekty naszej pracy.

ZAPRASZAMY DO GABINETU KOKOS

telefon+48 603 974 608

gabinet kosmetyczny

miejsceLokalizacja

97-410 Kleszczów, ul. Główna 2b

Odwiedź nasz profil na Facebooku...