Bądź na Webiko podczas pandemii koronawirusa:  uwagaPUNKT TELE-ZAMÓWIEŃ  uwagaTABLICA OGŁOSZEŃ

KOKOS Gabinet Kosmetologii i Makijażu Permanentnego

kosmetologia kokos

Nowoczesny, profesjonalny sprzęt oraz kosmetyki najwyższej jakości, to czynniki, które wyróżniają gabinet KOKOS, a w połączeniu z fachową i miłą obsługą – sprawiają, że klienci opuszczają go „mega” zadowoleni i szczęśliwi.

Gabinet Kokos

97-410 Kleszczów, ul. Główna 2b
tel. 603 974 608

Gabinet Kosmetologii i Makijażu Permanentnego KOKOS Dominika Woźniak powstał w Kleszczowie, wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów, który cenią sobie wysokie poczucie piękna, profesjonalną jakość usług oraz miłą i serdeczną atmosferę. Gabinet oferuje szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało. Zabiegi wykonywane są zgodnie z najnowszymi trendami pielęgnacyjnymi i w oparciu o sprawdzone metody.

To są eksperci od twarzy — mówi klientka, Barbara. — Profesjonalne produkty i doświadczone kosmetyczki. Niesamowite rezultaty!

makijaż permanentny

Wykształcenie i wieloletnia praktyka pozwalają nam skutecznie dopasować odpowiednie zabiegi do indywidualnych potrzeb naszych klientów — mówi właścicielka, Dominika Woźniak. — Służymy również radą i pomocą przy doborze kosmetyków do pielęgnacji domowej, które jeszcze bardziej pogłębią i przedłużą efekty naszej pracy.

Odwiedź nasz profil na Facebooku...