Bądź na Webiko podczas pandemii koronawirusa:  uwagaPUNKT TELE-ZAMÓWIEŃ  uwagaTABLICA OGŁOSZEŃ

e-Pajęczno Media - strony internetowe, reklama

Strony internetowe www Pajęczno

Centrum Informatyczno-Medialne e-Pajęczno Media


KRÓTKO O NAS

e-pajeczno mediae-Pajęczno Media powstało, aby umożliwiać innym podmiotom (firmy, urzędy, instytucje, stowarzyszenia, partie polityczne) szybkie i skuteczne zaistnienie, komunikację oraz promocję w sieci Internet lub innych sieciach komputerowych. Jako Centrum Informatyczno-Medialne, e-Pajęczno Media oferuje szerokie spektrum narzędzi do prowadzenia efektywnej kampanii reklamowej w Internecie, diagnostyki, modernizacji i monitorowania serwerów oraz stron www. Jest to zarówno przedsiębiorstwo informatyczne (więcej na ten temat w artykule: e-Pajęczno Media - odzyskiwanie danych, Linux), jak i profesjonalne wydawnictwo internetowe.

pke-Pajęczno Media rozpoczęło swą działalność w roku 2008 z inicjatywy niezależnego przedsiębiorcy, mgr inż. Piotra Kulińskiego – absolwenta Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej, który swą przygodę z informatyką zaczynał od mikrokomputerów ZX Spectrum, ATARI 800XL czy Commodore 64 oraz języków programowania Basic, Fortran, Pascal. W swojej karierze zajmował się również programowaniem układów mikroprocesorowych w kodzie maszynowym – asembler, a także tworzeniem aplikacji internetowych i intranetowych dla potrzeb biznesu. 8-letnie doświadczenie na rynku warszawskim w branży medialnej oraz obszarze zaawansowanych rozwiązań telekomunikacyjnych pozwoliło mu na stworzenie firmy z jednej strony innowacyjnej, a z drugiej – stabilnej, opartej o sprawdzone, światowej klasy technologie.

NASZA SPECJALNOŚĆ

strony internetowe pajęczno
 1. Profesjonalne strony internetowe:
  • Tworzenie i uruchamianie serwisów www
   • Opracowanie deklaracji dostępności
  • Modernizacja istniejących witryn
   • Dostosowanie do standardu WCAG
  • Hosting – Twoja strona na naszym serwerze
  • Opieka techniczna nad stroną www
  • Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach
 2. Profesjonalna poczta e-mail:
  • Czysta skrzynka firmowa, bez reklam
  • Blokada intruzów (spamu)
  • Dostęp z dowolnego miejsca i urządzenia
 3. Promocja i reklama w Internecie:
  • Artykuły sponsorowane
  • Buttony, bannery, billboardy
  • Prezentacje webowe (HTML)
  • Zdjęcia, filmy, nagrania audio
  • Kampanie społecznościowe

Przy tworzeniu produktów internetowych opieramy się na niezawodnych, sprawdzonych rozwiązaniach, które ze względu na funkcjonalność oraz wysoki poziom zabezpieczeń wybrało wiele znanych instytucji, firm czy gwiazd, jak np.: Biały Dom, NASA, Telewizja MTV, IKEA, eBay, Twitter, Eric Clapton... a w Polsce: Ministerstwo Gospodarki, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Formę i treść wszelkich prezentacji dobieramy według potrzeb Klienta oraz wymagań rynku. Po pewnym czasie, na podstawie prowadzonego monitoringu, korygujemy niezbędne parametry... aż do osiągnięcia maksymalnej efektywności.

STREFA KLIENTA

W trosce o najwyższą jakość usług udostępniamy naszym Klientom panel kontrolny oraz nowoczesną platformę wymiany informacji. Możecie Państwo na żywo obserwować ruch, odbywający się w Waszej witrynie oraz na bieżąco zgłaszać swoje ewentualne uwagi czy spostrzeżenia. Wasze aplikacje internetowe (strony www, portale, sklepy) utrzymujemy na markowych i bardzo wydajnych serwerach, w największym w Polsce Centrum Danych – 3S w Katowicach, co gwarantuje czas dostępności w sieci na poziomie od 99,80% do 100%.

Poza tym… cenimy prostotę i ergonomię. Nasze projekty „mówią” językiem biznesu, a nie – językiem programistów. Maksymalnie wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia techniki, aby w przypadku oferowanych przez nas rozwiązań rola Klienta (użytkownika) sprowadzała się wyłącznie do wykonywania prostych czynności, nie wymagających wiedzy informatycznej, a jednocześnie, żeby sam projekt osiągał zamierzone efekty marketingowe.

grupa e-pajęczno

Naszym sztandarowym, własnym projektem jest Niezależny Portal Powiatu Pajęczańskiego e-Pajęczno (obecnie Webiko Pajęczno), który stworzyliśmy od podstaw i prowadzimy z powodzeniem już 13 lat.


ZAJMIJ SIĘ SWOIM BIZNESEM, NAM POZOSTAW STRONĘ INTERNETOWĄ
telefon606 234 262 (kom)
pocztaadres

e-Pajęczno Media
98-330 Pajęczno, ul. Zachodnia 14
(pn-pt – 9:00-17:00, sb – 9:00-14:00)