Bądź na Webiko podczas pandemii koronawirusa:  uwagaPUNKT TELE-ZAMÓWIEŃ  uwagaTABLICA OGŁOSZEŃ
Komputery, laptopy, telewizory w Pajęcznie

Na ślub i wesele

Kwiaciarnia Biała, kwiaty na telefon, dekoracje

Kwiaty na imieniny, urodziny, rocznice, śluby, wesela, jubileusze, kondolencje i inne imprezy okolicznościowe. Kompleksowa dekoracja i aranżacja: przyjęć weselnych i komunijnych; sal, kościołów, konferencji, biur; witryn sklepowych, sklepów i asortymentu; wnętrz mieszkalnych kompozycjami kwiatowymi; dekoracje samochodów, bryczek, powozów. Napełnianie balonów helem.

Sala weselna EWITA

Oferujemy sale na przyjęcia weselne, komunijne, imprezy okolicznościowe, bankiety, zabawy karnawałowe. Zapewniamy wyśmienitą kuchnię, w tym menu dopasowane indywidualnie do Klienta. Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną obsługę. Mamy długoletnie doświadczenie w branży oraz wszystko to, co potrzebne dla udanego przyjęcia i dobrej zabawy.

Nasze usługi cateringowe, to smaczne i dopracowane potrawy, które dostarczamy na miejsce. Punktualna dostawa oraz przyjazna i profesjonalna obsługa, to nasza specjalność. Zapewniamy catering w miastach: Pajęczno, Działoszyn, jak również w innych miejscowościach całego powiatu pajęczańskiego. Organizujesz imprezę? My zapewnimy tam posiłek.