O nas


Alejka z kostki brukowej w kwiatach

Działalność

Od początku swojego istnienia SEB-BRUK zajmuje się profesjonalnie wykonywaniem nawierzchni z kostki brukowej, tworząc nowe, piękne przestrzenie, zamieniając wizje klientów w rzeczywistość. Właściciel firmy, Sebastian Telenga, działa na rynku brukarskim od ponad 18 lat, z czego 7 lat - jako SEB-BRUK.

Jak pracujemy

Lubimy to, co robimy i nieustannie dążymy ku doskonałości, a do każdego projektu podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. Staramy się przy tym utrzymywać wysokie standardy naszej pracy oraz traktować wszystkich klientów z uczciwością i pełnym szacunkiem.

Nasze usługi


Oferujemy kompleksowe realizacje brukarskie w oparciu o najnowsze dostępne technologie.

Koparka wyrównuje teren

Prace ziemne

Przy pomocy ciężkiego sprzętu (koparka, zagęszczarka) przygotowujemy teren pod budowę, wykonujemy równanie gruntu, korytowanie, utwardzanie, odwodnienia.

Układanie kostki brukowej

Układanie kostki

Układamy kostkę brukową z zachowaniem najwyższej staranności i przestrzegając ścisłych procesów technologicznych, aby zapewnić jej długowieczność.

Impregnacja nawierzchni brukowej

Konserwacja

Przeprowadzamy impregnowanie nowej kostki brukowej po założeniu. Wykonujemy malowanie kostki. Dokonujemy wymiany starej kostki na nową.

Prowadzimy także sprzedaż kostki brukowej

Projekty


Specjalizujemy się w układaniu alejek, chodników, podjazdów, placów i parkingów oraz tarasów, murków i schodów. Realizujemy zarówno niewielkie projekty, jak i duże zlecenia. Staramy się sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów.

Dlaczego my


Klienci współpracują z naszą firmą przede wszystkim ze względu na nasze doświadczenie i dbałość o szczegóły. Wykonaliśmy dziesiątki pięknych projektów, zróżnicowanych zarówno pod względem wielkości, jak i wzornictwa. Nasi klienci polecają SEB-BRUK swojej rodzinie, znajomym i sąsiadom, ponieważ są zadowoleni z usług i jakości, które im zapewniamy. Ponadto w ich opinii mamy świetne ceny w odniesieniu do wartości, jaką ostatecznie dostają.

SEB-BRUK jest firmą, która działa kompleksowo. Możemy przeprowadzić Twoje pomysły od koncepcji do realizacji. Nie musisz zaprzątać sobie głowy kontaktami z projektantem, wykonawcą, podwykonawcą, producentami czy dystrybutorami. Masz do czynienia z JEDNĄ firmą, która może obsłużyć to wszystko za Ciebie. Będziemy oczywiście współpracować z Tobą, aby wnieść Twoje pomysły, życzenia i potrzeby w estetyczny i praktyczny projekt.

Kontakt


Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij wiadomość e-mailem. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zadzwoń teraz

Dane kontaktowe

Adres

SEB-BRUK Sebastian Telenga
Będków 58, 98-332 Rząśnia

Telefon

661 409 912

Lokalizacja