Ostrzeżenie

Aktualne dane o pandemii koronawirusa SARS-CoV-2:  uwagaRELACJA NA ŻYWO  uwagaMAPA ZAKAŻEŃ
hamburgery w Pajęcznie

Daleko szukać rozrywki, kiedy jest Jack Kraners

Koncert Jack Kraners

Jack Kraners, to zespół, który powstał na początku lat 90-tych i był wynikiem wspólnych muzycznych pasji i inspiracji jego członków. W ciągu kilku pierwszych lat pracy przez zespół przewinęło się wielu muzyków, jednak fundament pozostał niezmieniony do dziś. Dość długa historia zespołu, to również czas na "ustatkowanie rodzinno-zawodowe".

Po około 10 latach przerwy wracamy do tego, z czego się nie wyrasta. Do muzykowania — mówi lider zespołu, Paweł Wolski. — W bluesowo-rockowym repertuarze poświęcamy sporo miejsca twórczości Led Zeppelin, The Doors, Deep Purple czy Breakout, Dżem oraz Perfect, by zyskać nowe natchnienie i przypomnieć (albo uświadomić) młodszym, jak to dawniej brzmiało. Jesteśmy przekonani, że taki zastrzyk energii przyda się i przypadnie do gustu nie tylko pokoleniu 50+ — dodaje Paweł Wolski.

Zespół, to nie tylko granie coverowe – aktualnie grupa posiada gotowy materiał na własna płytę, który jest esencją starego dobrego rocka. Celem kapeli jest nagranie profesjonalnej ścieżki dźwiękowej oraz jak największa ilość koncertów. W ostatnim czasie do zespołu dołączyło dwóch młodych muzyków, którzy świetnie odnajdują się w klimatach rockowych. Skład zespołu, to niezmiennie: Paweł Wolski (wokal), Paweł Mielczarek (gitara), Piotr Mielczarek (gitara basowa) oraz młoda krew – Albert Wolski (perkusja) i Wiktor Kuliński (gitara).

Redakcja
Pokaż znajomym
Udostępnij ten artykuł na Facebooku
Dołącz, aby być na czasie