Bądź na Webiko podczas pandemii koronawirusa:  uwagaPUNKT TELE-ZAMÓWIEŃ  uwagaTABLICA OGŁOSZEŃ
Sklep motocyklowy w Pajęcznie

Kronika policyjna

Wypadek w Makowiskach

Zdjęcia ze zderzenia 3 pojazdów na drodze krajowej nr 42 w miejscowości Makowiska, które nastąpiło 10 stycznia 2020 o godz. 12:50. Więcej informacji o wypadku - na stronie Policji.

Alarm bombowy przed maturą w Zespole Szkół

Tuż przed pisemną maturą z języka polskiego (6 maja 2019) dyrekcja Zespołu Szkół w Pajęcznie otrzymała e-mail z informacją o podłożeniu bomby. Po zbadaniu sytuacji przez Straż Pożarną i Policję, pajęczańska młodzież i pedagodzy około godz. 9:05 weszli do budynku szkoły. Uczniowie przystąpili do pisania egzaminu, który trwał do 12:33.

Wypadek motocyklisty w Radoszewicach

W dniu 21.10.2018 na skrzyżowaniu ul. Składowej z Traktem Siemkowickim w miejscowości Radoszewice doszło do zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym.

Policjant z Działoszyna zapobiegł podpaleniu się 50-latka

Czujność oraz profesjonalizm policjanta prewencji z komisariatu w Działoszynie zapobiegły tragedii w Łodzi. 50-letni mężczyzna oblał się benzyną, a następnie zamierzał się podpalić. Na szczęście policjant w ostatniej chwili powstrzymał niedoszłego samobójcę. 18 października 2018 roku około godziny 12:00 funkcjonariusz prewencji z Komisariatu Policji w Działoszynie…

Wichura - orkan Grzegorz w Pajęcznie

Efekty silnego wiatru, jaki nawiedził Pajęczno i okolice w niedzielę, 29 października 2017 roku.

Wichura - orkan Ksawery w Pajęcznie

Efekty silnego wiatru, jaki nawiedził Pajęczno i okolice w nocy z 5 na 6 października 2017 roku.

Strony