Bądź na Webiko podczas pandemii koronawirusa:  uwagaPUNKT TELE-ZAMÓWIEŃ  uwagaTABLICA OGŁOSZEŃ
Komputery, laptopy, telewizory w Pajęcznie

Mikołajkowe wyścigi aut zdalnie sterowanych

Samochodzik na torze wyścigowym

W niedzielę, 6 grudnia 2020 w godzinach od 13:00 do 16:00, na hali sportowej przy ul. Grunwaldzkiej w Pajęcznie odbędzie się „Mikołajkowy wyścig aut zdalnie sterowanych”. Organizatorem wydarzenia jest Mariusz Bosiak, znany jako „Pan Samochodzik”.

Wyścigi są BEZPŁATNE.

Mikołajkowe wyścigi modeli zdalnie sterowanych to chyba jedyna w Pajęcznie mikołajkowa impreza w tym roku… Organizatorzy zapraszają małych i dużych miłośników aut, wyścigów, prędkości i rywalizacji. Przygotowany będzie tor wyścigowy – wersja dla dorosłych: w stylu NASCAR, wersja dla dzieci: jak Zygzak McQueen, czyli teoretycznie bardzo prosty owalny tor – w praktyce okaże się czy taki prosty Mruga

Każdy uczestnik bierze udział w dwóch/trzech wyścigach (w zależności od liczby zawodników). Wynik, to ilość okrążeń w określonym czasie. Po całym dniu zostanie wyłoniony zwycięzca – zawodnik, który uzyskał największą liczbę okrążeń w założonym czasie. Wszyscy jeżdżą identycznymi (udostępnionymi przez organizatora) modelami – liczą się tylko umiejętności kierowcy i oczywiście odrobina szczęścia. Każdy zawodnik otrzyma pamiątkowy gadżet od Pana Samochodzika. W trakcie imprezy będzie można również zapoznać się z ofertą Pana Samochodzika: sklep, wypożyczalnia LEGO i warsztaty projektowania 3D oraz robotyka LEGO.

Czas jednej sesji wyścigowej wynosi około 10-15 minut – maksymalnie trzech uczestników jednocześnie. Zawody odbędą się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Zapraszamy dużych i małych kierowców!

Termin: 
06.12.2020 - 13:00 do 16:00
Webiko Pajęczno
Pokaż znajomym
Udostępnij ten artykuł na Facebooku
Dołącz, aby być na czasie