Bądź na Webiko podczas pandemii koronawirusa:  uwagaPUNKT TELE-ZAMÓWIEŃ  uwagaTABLICA OGŁOSZEŃ
Sklep motocyklowy w Pajęcznie

Wybory do Rady Powiatu Pajęczańskiego - kandydaci

kandydaci powiat pajęczno

107 osób kandyduje do Rady Powiatu Pajęczańskiego w Wyborach Samorządowych 2018. Już prawie za miesiąc, 21 października, z 5 okręgów wybierać będziemy 17 radnych powiatowych:

  1. gm. Działoszyn – 24 kandydatów / 4 mandaty
  2. gm. Siemkowice gm. Kiełczygłów – 20 kandydatów / 3 mandaty
  3. gm. Strzelce Wielkie gm. Nowa Brzeźnica – 20 kandydatów / 3 mandaty
  4. gm. Pajęczno – 23 kandydatów / 4 mandaty
  5. gm. Rząśnia gm. Sulmierzyce – 20 kandydatów / 3 mandaty

W poniższej tabeli przedstawiamy osoby kandydujące, według poszczególnych komitetów i okręgów wyborczych.

Komitet Wyborczy PSL
Okręg Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Pozycja
1 WANAT-SOBCZAK Violetta Renata 49 Działoszyn 1
RAK Bożena Jadwiga 52 Działoszyn 2
RABINIAK Dorota 59 Trębaczew 3
LESZCZYK Przemysław 40 Sadowiec-Wrzosy 4
ŚWITAŁA Witold 41 Lisowice-Kolonia 5
BARAŃSKI Tomasz 31 Szczyty 6
2 ŚLUSAREK Tadeusz Jerzy 63 Siemkowice 1
BEDNAREK Agnieszka Ewa 47 Dąbrowa 2
MICHALAK Jacek Henryk 49 Siemkowice 3
BRZEZOWSKA Agnieszka Honorata 43 Chorzew 4
RABENDA Barbara 49 Lipnik 5
3 WAGA Leszek Stanisław 39 Strzelce Wielkie 1
PAPRZYCKI Józef Paweł 53 Dworszowice Kościelne 2
DYGAŚ Tomasz 36 Dworszowice Kościelne 3
JOCHEMCZAK Renata 48 Antonina 4
MORGA Agnieszka 41 Stara Brzeźnica 5
4 PAŚNIK Michał Jerzy 69 Stare Gajęcice 1
BARCZAK Sebastian Bogdan 43 Pajęczno 2
SZCZERKOWSKA Bożena Jadwiga 47 Pajęczno 3
PĘCIAK Agnieszka 43 Dylów Szlachecki 4
KUKUŁKA Justyna Aneta 40 Pajęczno 5
UCHROŃSKI Jacek Kazimierz 57 Janki 6
5 SIKORA Paweł Maciej 55 Biała 1
MULARCZYK Dorota Justyna 42 Stróża 2
ZIMOWSKA Justyna Lucyna 30 Dąbrowa 3
ROZPENDOWSKI Przemysław 29 Kodrań 4
TELINGA Rafał Robert 40 Zielęcin 5
KW Prawo i Sprawiedliwość
Okręg Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Pozycja
1 CIURA Krzysztof 56 Działoszyn 1
BRZEZIŃSKA-LESZCZYK Aneta Monika 41 Działoszyn 2
BĘBEN Walerian 62 Raciszyn 3
TKACZYŃSKA Anna Monika 38 Działoszyn 4
KOPERA Leszek Michał 59 Trębaczew 5
KONIECZKO Sylwia 33 Działoszyn 6
2 GAIK Łukasz Radosław 36 Kolonia Chorzew 1
RÓŻAŃSKI Jacek Mirosław 50 Kolonia Lipnik 2
WRONA Damian Konrad 23 Kule 3
WALKOWIAK Anna 37 Zmyślona 4
FREUS Monika Karolina 22 Siemkowice 5
3 KOŁODZIEJ Marta Magdalena 40 Nowa Brzeźnica 1
SZMIGIEL Marcin Janusz 30 Strzelce Wielkie 2
LEWANDOWSKA Magdalena Anna 40 Nowa Brzeźnica 3
SZYMAŃCZYK Tadeusz 56 Zamoście-Kolonia 4
DREWNIAK Krzysztof 45 Strzelce Wielkie 5
4 GAJĘCKI Zbigniew Janusz 38 Pajęczno 1
JASKUŁA Dorota Agnieszka 52 Pajęczno 2
WOLAK Edyta 42 Pajęczno 3
PLUSKOTA Czesław 63 Dylów Rządowy 4
GĘBICKA Barbara Urszula 47 Pajęczno 5
PASEK Jan Franciszek 63 Pajęczno 6
5 KOWALSKA Marzena Alina 42 Sulmierzyce 1
SMUŻNIAK Łukasz Marcin 32 Ostrołęka 2
TELENGA Piotr Mateusz 31 Rząśnia 3
KONIECZNY Michał 40 Biała 4
WYCHOWAŁEK Agnieszka Anna 34 Bogumiłowice 5
KWW Koalicja dla Powiatu EPJ
Okręg Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Pozycja
1 BORGUL Tomasz Piotr 48 Działoszyn 1
LESZCZYŃSKI Marek Sylwester 51 Działoszyn 2
HAK Ewa Joanna 52 Sadowiec-Wrzosy 3
LESZCZYK Agnieszka 35 Szczyty 4
BRZOZOWSKI Ryszard Jerzy 59 Działoszyn 5
WISKULSKA Dorota Teresa 48 Działoszyn 6
2 WOLNOWSKI Ryszard Józef 70 Kiełczygłów 1
MIELCZAREK Marcin Wiesław 38 Siemkowice 2
PIETRUSZKA Beata Małgorzata 47 Kiełczygłów 3
SŁOMIAN Sonia Anna 22 Obrów 4
BAZAN Magdalena Anna 45 Chorzew 5
3 RABENDA Maciej Karol 46 Wola Jankowska 1
SOWIŃSKA Agnieszka Łucja 43 Nowa Brzeźnica 2
PUKACZ Agnieszka Teresa 39 Dębowiec Mały 3
CICHOWLAS Beata Anna 35 Dubidze 4
MODLIŃSKI Sylwester Adam 41 Kruplin Radomszczański 5
4 LEWERA Jacek Witold 48 Pajęczno 1
CHARCIAREK Ireneusz Bolesław 63 Makowiska 2
JEZIOROWSKI Grzegorz Józef 52 Pajęczno 3
SKOCZYLAS Danuta Krystyna 57 Pajęczno 4
KRAWCZYK Barbara Monika 43 Niwiska Górne 5
JENŚ Karina Józefa 39 Pajęczno 6
5 PIERZYNA Anna Teresa 46 Gawłów 1
STASZCZYK Jerzy 53 Wola Wydrzyna 2
KOSUR Grzegorz Marek 40 Gawłów 3
WŁODARCZYK Krzysztof 46 Rząśnia 4
KLEKOTKA Elżbieta Izabela 32 Dworszowice Pakoszowe 5
KWW Kukiz'15
Okręg Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Pozycja
1 JAGIELSKI Przemysław 34 Szczyty 1
DRAB Maksymilian Hubert 33 Działoszyn 2
OLEJNIK Mariola 42 Działoszyn 3
PUCHAŁA Łukasz 33 Działoszyn 4
BUŁACZ Małgorzata Jolanta 54 Trębaczew 5
OLEJNIK Beata 44 Grądy-Łazy 6
2 GUC Karolina Żaneta 28 Lipnik 1
ŚCIGAŁA Agnieszka Marta 36 Mokre 2
SZLACHCIC Agnieszka Ewa 38 Ożegów 3
JÓZEFIAK Emil 27 Tuchań 4
SZCZERKOWSKI Marek 58 Działoszyn 5
3 WOJEWODA Beata Katarzyna 48 Dębowiec Mały 1
MUSIAŁ Paulina Maria 30 Nowa Brzeźnica 2
SKÓRA Jarosław 36 Dębowiec Mały 3
POSMYK Ilona 35 Wola Jankowska 4
POSMYK Robert Michał 41 Strzelce Wielkie 5
4 TOKARSKI Przemysław 37 Pajęczno 1
PRZYGODZKI Grzegorz Michał 44 Pajęczno 2
PAJĄK Marcin 39 Pajęczno 3
GLĄDAŁA Monika Ewa 41 Pajęczno 4
SZEFER Daria Katarzyna 24 Pajęczno 5
5 SZCZERKOWSKI Przemysław 37 Sulmierzyce 1
ŚWIĄTKOWSKA Małgorzata Violetta 51 Sulmierzyce 2
PIETRZYK Mariusz 44 Sulmierzyce 3
ROZUMEK Piotr 37 Suchowola 4
WŁÓDARCZYK Aneta Beata 44 Sulmierzyce 5
Redakcja Webiko Pajęczno
Pokaż znajomym
Udostępnij ten artykuł na Facebooku
Dołącz, aby być na czasie