Ostrzeżenie

Aktualne dane o pandemii koronawirusa SARS-CoV-2:  uwagaRELACJA NA ŻYWO  uwagaMAPA ZAKAŻEŃ
hamburgery w Pajęcznie

Wyniki Wyborów Samorządowych 2018

wyniki wyborów 2018

Przedstawiamy oficjalne wyniki wyborów (stopniowo uzupełniane):

Wyniki publikujemy na podstawie protokołów Komisji Wyborczych, które niestety na dzień 22 października 2018 godzina 14:30 jeszcze nie wszystkie spłynęły!

Burmistrz Gminy i Miasta Pajęczno - ponowne głosowanie
LP Nazwisko i Imiona Wiek Liczba głosów Procent głosów
1 MIELCZAREK Piotr Michał 42 2443 43,42%
2 TOKARSKI Dariusz 45 2397 42,60%
Rada Miejska w Pajęcznie
Okręg Nazwisko i Imiona Wiek Liczba ważnych
głosów
Procent głosów
w skali okręgu
1 BEŚKA Wojciech 36 158  
2 MIELCZAREK Piotr Michał 42 159  
3 KRZAK Marcin Tomasz 40 162  
4 BALCERZAK Robert Mariusz 44 125  
5 STAWIAK Beata Maria 44 95  
6 GAJĘCKA Maria Jolanta 47 124  
7 DŁUBAK Stanisław 64 173  
8 KUPIEC Elżbieta Barbara 51 227  
9 CYBULSKI Jan Zygmunt 67 86  
10 SIKORA Robert Bogdan 40 258  
11 KRYSZTOFEK Jadwiga Krystyna 51 131  
12 SOŁTYSIAK Ewelina Agnieszka 37 124  
13 JANECZEK Leszek 50 178  
14 LEWANDOWSKI Jan 67 110  
15 CYBULSKI Zbigniew Krzysztof 53 154  

Burmistrz Miasta i Gminy Działoszyn - ponowne głosowanie
LP Nazwisko i Imiona Wiek Liczba głosów Procent głosów
1 PAŚNIK Mariola 57 1948 29.44%
Rada Miejska w Działoszynie
Okręg Nazwisko i Imiona Wiek Liczba ważnych
głosów
Procent głosów
w skali okręgu
1 CIEŚLA Stanisław   244 55.71%
2 CIEŚLA Danuta   315 56.45%
3 KOTYNIA Tomasz Janusz   396 76.30%
4 ŚRODA Kazimierz   423 77.33%
5 MADEJ Jan Mirosław   287 57.29%
6 PĘCIAK Agata Małgorzata   185 51.39%
7 DEREK Jan   237 66.02%
8 JAGIEŁO-KĘPIŃSKA Anna Jadwiga   217 68.24%
9 STACHERA Adam Zygmunt   259 56.55%
10 FRAŃCZAK Małgorzata   228 49.78%
11 MORDAL Zygmunt Józef   397 74.76%
12 SPAŁEK Krzysztof Stanisław   272 58.62%
13 SIKORA Krzysztof Bonifacy   161 54.39%
14 LEWANDOWSKI Andrzej   254 66.15%
15 LEŚNIAK Marcin Piotr   160 40.92%

Wójt Gminy Kiełczygłów - ponowne głosowanie
LP Nazwisko i Imiona Wiek Liczba głosów Procent głosów
1 JĘDRZEJSKI Kazimierz Józef   927 37,53%
2 MIELCZAREK Mariusz Grzegorz   905 36,64%
Rada Gminy Kiełczygłów
Okręg Nazwisko i Imiona Wiek Liczba ważnych
głosów
Procent głosów
w skali okręgu
1 ISKRA Halina   94  
2 GOLC Agnieszka   64  
3 PAWEŁOSZEK Wiesława   96  
4 KONIECKA Łukasz Marek   85  
5 TRZECIAK Marcin Ignacy   41  
6 BEŚKA Anna   68  
7 BORAS Ewa Barbara   80  
8 TKACZYŃSKA Ewa Iwona   96  
9 SUDAK Ewa   71  
10 NIEMCZYŃSKA Agata Dorota   101  
11 SWĘDRAK Zenon Sławomir   76  
12 WALASZCZYK Bogdan Marian   50  
13 TRZCINA Dawid Jan   96  
14 ZAJĄC Stanisław Sławomir   89  
15 KUBERSKI Andrzej   110  

Wójt Gminy Nowa Brzeźnica
LP Nazwisko i Imiona Wiek Liczba głosów Procent głosów
1 JARZĄBEK Jacek Stefan 49 1204 57.44%
Rada Gminy Nowa Brzeźnica
Okręg Nazwisko i Imiona Wiek Liczba ważnych
głosów
Procent głosów
w skali okręgu
1 ZGODA Andrzej Szczepan   97 57.06%
2 ZGRZEBNY Rafał Piotr   75 44.12%
3 BEDNARSKI Mateusz Albert   102 51.00%
4 TAŁAJ Piotr   107 52.71%
5 WITECKI Andrzej Józef   50 55.56%
6 KIERASIŃSKI Zbigniew Michał   82 51.90%
7 BŁACHOWICZ Piotr Dariusz   78 55.71%
8 KASPRZYK Ewa Izabela     Bez głosowania
9 CIESIELSKI Marek     Bez głosowania
10 PRZYGODZKI Henryk   46 42.99%
11 WŁODARCZYK Krzysztof Jarosław   100 74.63%
12 BRONISZEWSKI Stanisław Antoni   74 51.39%
13 MOSTOWSKI Stanisław Robert   81 51.92%
14 GRĄDZIK Maciej Jan   61 39.61%
15 STERCZEWSKA Elżbieta Zofia     Bez głosowania

Wójt Gminy Rząśnia
LP Nazwisko i Imiona Wiek Liczba głosów Procent głosów
1 STOLARCZYK Tomasz Jerzy 52 2 014 69.04%
Rada Gminy Rząśnia
Okręg Nazwisko i Imiona Wiek Liczba ważnych
głosów
Procent głosów
w skali okręgu
1 MIKŁASZEWSKA Bożena Justyna   130 51.38%
2 POPŁAWSKI Jarosław Stanisław   121 70.76%
3 BOŻEK Mariusz   125 63.78%
4 ROZUMEK Adam   103 59.88%
5 PEŁKA Tomasz Miłosz   117 54.17%
6 MENTEK Grzegorz Adam   92 51.11%
7 SZCZEPAŃSKI Leszek Józef   153 67.11%
8 SOBCZAK Sylwester Andrzej   180 66.91%
9 BOROŃ Sławomir Marek   129 53.75%
10 SŁOMIAN Dorota Helena   80 51.61%
11 OLCZAK Mirosław Kazimierz   165 67.90%
12 KOZIEŁ Marek Jan   62 48.82%
13 JUSZCZYK Sławomir Józef   76 54.29%
14 TELENGA Robert Piotr   61 51.26%
15 HACHURSKI Włodzimierz Michał   59 33.52%

Wójt Gminy Siemkowice
LP Nazwisko i Imiona Wiek Liczba głosów Procent głosów
1 KOTYNIA Zofia Elżbieta 56 1 498 61.54%
Rada Gminy Siemkowice
Okręg Nazwisko i Imiona Wiek Liczba ważnych
głosów
Procent głosów
w skali okręgu
1 NAMYŚLAK Piotr Przemysław   73 70.19%
2 MORYŃ Waldemar Andrzej   103 59.20%
3 GRZESIK Beata Dorota   119 62.63%
4 STACHERA Sebastian Tomasz   118 62.77%
5 KIK Piotr Paweł   78 54.93%
6 GÓRECKI Andrzej Marek   84 65.12%
7 JAMIŃSKI Marcin   104 65.00%
8 RABENDA Stanisław     Bez głosowania
9 GASIECKI Jarosław Piotr   106 50.72%
10 JANECKI Henryk Józef   80 51.61%
11 CEGLAREK Kamil Adam   96 54.24%
12 SZYMAŃSKA Maria Henryka   57 55.34%
13 CIEŚLA Damian   97 59.88%
14 POKRZYWIŃSKI Krzysztof Stanisław   92 55.76%
15 ZGORZELAK Andrzej Bogdan   67 54.47%

Wójt Gminy Strzelce Wielkie
LP Nazwisko i Imiona Wiek Liczba głosów Procent głosów
1 JEDNAK Marek Józef 58 1 188 50.19%
Rada Gminy Strzelce Wielkie
Okręg Nazwisko i Imiona Wiek Liczba ważnych
głosów
Procent głosów
w skali okręgu
1 DURAN Maria Jolanta   100 52.91%
2 KOCH Edward   79 49.69%
3 SADEK Łukasz   87 60.42%
4 DULKO Magdalena Karolina   92 62.59%
5 CIMCIOCH Izabela Barbara   73 40.56%
6 PUKACZ Ewelina Ewa   60 39.22%
7 BŁASIAK Marek Wacław   57 46.72%
8 RABENDA Bartosz Adam   104 53.61%
9 DOBRAKOWSKA Mariola Katarzyna   28 42.42%
10 DUCHOWSKI Andrzej Jan   172 81.52%
11 KOWALSKI Eugeniusz Jan     Bez głosowania
12 CIERPISZ Teresa Mariola   40 36.70%
13 BINEK Dariusz Piotr   74 44.85%
14 MICHALCZYK Ilona Ewa   112 51.14%
15 DYGUDAJ Tomasz   84 55.26%

Wójt Gminy Sulmierzyce
LP Nazwisko i Imiona Wiek Liczba głosów Procent głosów
1 ORZESZEK Gabriel Krzysztof 40 2 154 87.45%
Rada Gminy Sulmierzyce
Okręg Nazwisko i Imiona Wiek Liczba ważnych
głosów
Procent głosów
w skali okręgu
1 BROCKA Renata Katarzyna   111 67.68%
2 ZIMOŃ Żaneta Małgorzata   105 69.08%
3 PISZER Stanisław   45 59.21%
4 KIJAK Radosław Tomasz     Bez głosowania
5 BOROWIECKI Sławomir   89 52.66%
6 ZIĘBA Artur   61 54.95%
7 BUJACZ Karol   126 75.45%
8 BURKOT Michał Kazimierz   75 53.19%
9 WŁODARCZYK Grzegorz Czesław   69 37.70%
10 KUŚMIEREK Karolina Katarzyna   62 35.43%
11 ZAJĄC Danuta Barbara   101 55.80%
12 MACIASZEK Agnieszka Monika   180 78.60%
13 SMOLAREK-CHWASTOWSKA Grażyna Bronisława   142 71.00%
14 KRUSZYŃSKI Tadeusz Jan   101 67.33%
15 KONIOWSKA Renata Bożena   100 65.36%

Rada Powiatu Pajęczańskiego
Okręg Nazwisko i Imiona Wiek Liczba ważnych
głosów
Procent głosów
w skali okręgu
1 WANAT-SOBCZAK Violetta Renata   510 8.06%
1 DRAB Maksymilian Hubert   413 6.53%
1 TKACZYŃSKA Anna Monika   463 7.32%
1 BORGUL Tomasz Piotr   427 6.75%
2 ŚLUSAREK Tadeusz Jerzy   1 267 26.89%
2 GAIK Łukasz Radosław   864 18.34%
2 WRONA Damian Konrad   765 16.24%
3 WAGA Leszek Stanisław   971 22.48%
3 MORGA Agnieszka   347 8.03%
3 KOŁODZIEJ Marta Magdalena   501 11.60%
4 BARCZAK Sebastian Bogdan   877 16.23%
4 GAJĘCKI Zbigniew Janusz   735 13.61%
4 JASKUŁA Dorota Agnieszka   354 6.55%
4 LEWERA Jacek Witold   625 11.57%
5 SIKORA Paweł Maciej   1 012 19.64%
5 KOWALSKA Marzena Alina   558 10.83%
5 STASZCZYK Jerzy   473 9.18%

Sejmik Województwa Łódzkiego (Okręg nr 3)
Okręg Nazwisko i Imiona Wiek Liczba ważnych
głosów
Procent głosów
w skali okręgu
3 ZIĘBA-GZIK Jolanta   16 629 6.92%
3 CHOWIS Andrzej Franciszek   7 951 3.31%
3 STĘPIEŃ Witold Heronim   21 815 9.08%
3 OWCZAREK Andrzej   7 621 3.17%
3 CIEBIADA Krzysztof   24 973 10.40%
3 SAGAN Marlena Barbara   19 997 8.32%
3 KOPERSKA Iwona Edyta   7 705 3.21%
3 WIĘCKOWSKA Dorota Anna   8 583 3.57%
Redakcja Webiko Pajęczno
Pokaż znajomym
Udostępnij ten artykuł na Facebooku
Dołącz, aby być na czasie