Zasady zamieszczania ogłoszeń

Pamiętaj, że...
OD 13 LAT SKUTECZNIE DZIAŁAMY NA RYNKU LOKALNYM
Z nami pozyskasz dobrego Klienta przez Internet!

REGULAMIN

 1. Serwis Webiko Polska (Niezależny Portal Kraju nad Wisłą) umożliwia zamieszczanie ogłoszeń w formie tekstowej, graficznej oraz multimedialnej.
 2. Ogłoszenia w serwisie publikuje uprawniony Redaktor Webiko na podstawie materiałów i wytycznych, otrzymanych od Zamawiającego.
 3. Aby zamieścić ogłoszenie, należy skontaktować się z biurem Webiko Polska.

 1. Ogłoszenia w serwisie Webiko Polska są płatne zgodnie z obowiązującym cennikiem.
 2. Po ustaleniu treści i dokonaniu zapłaty, ogłoszenie będzie publikowane przez wybrany czas emisji:
  • 1 miesiąc
  • 3 miesiące
  • poł roku
  • 1 rok
 3. Zamawiający może w każdej chwili anulować emisję ogłoszenia, jednak poniesione wcześniej opłaty nie zostaną zwrócone.
 4. Serwis nie odpowiada za wiarygodność i treść emitowanych ogłoszeń oraz w żaden sposób nie uczestniczy w przebiegu wynikających z nich transakcji.
 5. Zamawiający zgadza się nie stosować treści, mogących wprowadzać w błąd innych użytkowników - odbiorców ogłoszeń lub jakkolwiek inaczej działać na ich niekorzyść.
 6. Dostarczając redakcji Webiko materiały składowe ogłoszenia - słowo pisane, zdjęcia lub inne formy graficzne, Zamawiający oświadcza, że posiada prawa autorskie lub zgodę autora do ich publikacji, nie narusza pozostałych praw własności oraz nie popełnia czynu nieuczciwej konkurencji.
 7. Redakcja ma prawo odmówić przyjęcia do realizacji materiałów nienadających się do publikacji z powodu złej jakości lub nieodpowiadających warunkom technicznym.
 8. Ogłoszenie nie będzie publikowane, jeżeli:
  1. Nie spełnia warunków Regulaminu
  2. Narusza normy prawne lub zasady współżycia społecznego
  3. Jego treść lub forma jest sprzeczna z linią programową bądź charakterem serwisu
  4. Po jego zamieszczeniu wpłynął uzasadniony wniosek od osób trzecich
 9. Zastrzega się możliwość wprowadzania zmian w niniejszym Regulaminie, bez powiadamiania użytkowników serwisu. Zmiany obowiązują od momentu ich wprowadzenia.

Aktualizacja 23.07.2020

Mówią o nas

Pomysł na hasło reklamowe i internetowy wizerunek naszego lokalu gastronomicznego był znakomity. Gorąco polecamy ekipę Webiko — Bogumiła Chylewska.

Kontakt z biurem Webiko okazał się bardzo owocny i nasze projekty domów zaistniały w 16 powiatach południowo-centralnej Polski — Agnieszka Mrozowska.

Miałem do wynajęcia mieszkanie w Pajęcznie i dałem ogłoszenie na Webiko. Ku mojemu zdumieniu już po 3 dniach wynająłem. Dziękuję! — Ireneusz Kowalik.

Dzięki fachowcom z Webiko moja firma wyświetla się teraz w Google jako pierwsza po ustalonych słowach. Zdecydowanie polecam! — Zbigniew Krzak.