Bądź na Webiko podczas pandemii koronawirusa:  uwagaPUNKT TELE-ZAMÓWIEŃ  uwagaTABLICA OGŁOSZEŃ
Projektowanie, tworzenie stron internetowych www.

Wygraj stylowe męskie dodatki w urodzinowym konkursie marki Recman!

Męskie dodatki, Recman

8 sierpnia salon Recman w Bełchatowie będzie obchodzić trzecią rocznicę istnienia. Wszyscy, którzy w tym dniu odwiedzą lokal marki mieszczący się w Galerii Olimpia, będą mogli skorzystać z 20% rabatu na cały nieprzeceniony asortyment!

Recman jest polską firmą, która działa od 1986 roku, posiada więc ponad 30-letnie doświadczenie w krawiectwie męskim. Jej projektanci wyznaczają trendy mody męskiej, z najwyższą starannością pracując nad każdym detalem. To podejście sprawiło, że z niewielkiego zakładu firma przerodziła się w dynamicznie rozwijającą się markę odzieżową. Flagowym wyrobem marki Recman są garnitury oraz marynarki wytwarzane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. W asortymencie znajdują się również m.in. koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, swetry i bluzy, bieliznę, obuwie oraz stylowe akcesoria.

Od 2011 roku Recman jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie, a od 2014 roku współpracuje z Fundacją Mam Marzenie, z którą realizuje projekt Muszka Marzeń.

Z okazji trzecich urodzin marka Recman przygotowała konkurs. Zachęcamy do wzięcia udziału! Do wygrania są atrakcyjne nagrody.

  • 1 miejsce: perfumy Black by Recman + gadżety
  • 2 miejsce: spinki Recman + gadżety
  • 3 miejsce: krawat + gadżety

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy krótko odpowiedzieć na pytanie: Na jaki element męskiej garderoby zwracasz uwagę przede wszystkim i dlaczego? Odpowiedzi prosimy przesłać na adres mailowy: konkursy@recman.pl (w treści wiadomości należy koniecznie podać swoje imię i nazwisko – to warunek konieczny do odebrania nagrody). Czekamy do 6 sierpnia do godziny 12:00! Nagrodzimy trzy najciekawsze i najbardziej trafne odpowiedzi. Zwycięzców poinformujemy o wygranej drogą mailową. Nagrody będzie można odebrać osobiście w bełchatowskim salonie Recman w Galerii Olimpia (ul. Kolejnowa 6).

Zapraszamy także do polubienie fanpage’a marki na Facebooku – kliknij tutaj.

Artykuł sponsorowany
Wiadomości:
Galeria:
Pokaż znajomym
Udostępnij ten artykuł na Facebooku